poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Rynny tytancynk

Rynny tytanowo-cynkowe (z tytancynku)

Rynny tytancynk
Rynny i systemy rynnowe z blachy tytan-cynk - oto jedna z kategorii w naszej ofercie o szczególnej popularności i skuteczności w zastosowaniu. Systemy rynnowe z tytancynku (a co za tym idzie - również same rynny tytancynk) są bardzo często wybierane w przypadku, gdy konstrukcja dachu jest łupkowa, cementowa, ceramiczna.

Ze względu na fakt, że najbardziej widoczną częścią dachu są właśnie rynny, te elementy dachowe muszą cechować się odpowiednimi właściwościami nie tylko technicznymi, ale również estetycznymi. Właśnie takie produkty zapewniamy w swej praktyce klientom. Przekonaj się, że warto skorzystać z naszych usług - skontaktuj się już teraz!

Czym jest wykorzystywany w naszych rynnach tytancynkowych materiał? Tytancynk jest stopem aluminium, tytanu i miedzi. Jest niebywale trwały i odporny na czynniki atmosferyczne. Pod ich wpływem na powierzchni blachy powstaje charakterystyczna patyna, dzięki której rynny tytancynkowe nie wymagają dodatkowej konserwacji - jest swego rodzaju naturalnym środkiem konserwującym.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza