piątek, 5 sierpnia 2016

Nóż do giętarki aluminiowej

Nóż do giętarki Aluminiowej Van Mark
TrimCutter jest nożem rolkowym instalowanym przez amerykańskiego producenta Van Mark na jego urządzeniu, jakim jest zaginarka do blachy aluminiowej oraz innych materiałów. Posiada on specjalnie wyprofilowaną rączkę wspomagającą precyzyjne cięcie profilowanych elementów na odpowiednią długość. Rączka kieruje nacisk na hamulec, który zapewnia dokładne cięcie, bez ewentualności wyskoczenia urządzenia z obranego toru cięcia. Godne uwagi są również trwałe ostrza giętarki, które będą służyć dekarzowi na długo. Giętarka w budowie mechanizmu noża posiada również czteropunktowy system trakcji. Niezależne rolki utrzymują stały tor urządzenia po obrabianym metalu.

Nóż TrimCutter marki Van Mark jest jednym z najbardziej innowacyjnych produktów dodatkowych wspierających działanie urządzeń tej firmy. Hartowana stal ostrzy noża giętarki do blachy pozwala na cięcie różnego rodzaju materiałów. Producent daje rok gwarancji na ten towar.

Giętarka do blachy aluminiowej i in.


Jedną z maszyn dekarskich dostępnych w sprzedaży lub pod wynajem w naszej ofercie jest giętarka bo blachy z nożem rolkowym. Urządzenie to dostępne jet w trzech wariantach - 2,5 m, 3,2 m, 3,8 m długości - w zależności od zapotrzebowania ekipy wykonującej obróbki blacharskie na placu budowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz