poniedziałek, 28 listopada 2016

Zabezpieczenia rynien

Aluminiowe siatki do rynien zabezpieczające przed liśćmi

Zabezpieczenia rynien - siatki na rynny
 Siatki rynnowe są jednym ze sposobów zabezpieczania rynien przed zanieczyszczeniami zagrażającymi drożności całego systemu oraz spływaniu wody do kanalizacji, a co za tym idzie - niszczeniu elewacji budynku przez przelewającą się wodę.

Aluminiowe siatki do rynien montuje się w łatwy i szybki sposób. Ich kolor dobrać można według uznania klienta. w jego gestii leży również wybranie konkretnego rodzaju siatek rynnowych - te umieszczane bezpośrednio na rynnie gzymsowej w postaci płaskiej lub też w formie koszyczka zamieszczanego przy wejściu do leja spustowego oraz rury spustowej.

Więcej o aluminiowych siatkach do rynien zabezpieczających przed liśćmi dowiesz się z naszej oficjalnej strony internetowej lub po bezpośrednim skontaktowaniu się z naszym biurem. Z chęcią odpowiemy na każdą nurtującą kwestię oraz udzielimy porad z zakresu technicznego.

Blog, w którym skupimy się na temacie siatek do rynien - http://metalowesiatkidorynien.blogspot.com/  Co jakiś czas będziemy tam publikować treści dotyczące tego produktu uzupełniającego sprawne i trwałe działanie systemu rynien ciągłych z metalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz